Bambus

Bambus dekoracyjny to poliuretanowe panele dekoracyjne o wymiarach dł. 270cm, szer. 24cm, gł. 3,5cm. Dostępny w dwóch kolorach jasny brąz i zieleń.
Największą zaletą poliuretanowych paneli bambusowych poza walorami estetycznymi jest izolacja termiczna i akustyczna. Panele w znacznym stopniu zmniejszają przenikliwość dźwięków z zewnątrz jak i na zewnątrz, co przemawia za zastosowaniem w budownictwie mieszkaniowym.Panele bambusowe


Panele ścienne 3D Bambus odzwierciedlają fantastyczny motyw roślinny. Poszczególne dopasowane elementy to znakomity akcent dla subtelnych, aranżacji pełnych orientalnej harmonii , które znakomicie komponują się nadając całemu wnętrzu niebanalną wręcz elegancję. Trójwymiarowe odzwierciedlenie prawdziwego bambusa uzyskane dzięki precyzyjnemu odwzorowaniu faktury oraz kolorystyki, sprawia ,że patrząc na ścianę mamy efekt prawdziwej rośliny. Specjalna farba pokrywająca panel została przygotowana na bazie kolorystyki naturalnej rośliny. Panele 3D Garninni to połączenie stylu w ekspozycję klimatu kraju kwitnącej wiśni – idealne dla miłośników nie typowych rozwiązań dekoracyjnych.

Cennik poliuretanowych paneli 3D bambus.

Panel bambusowy Brąż lub Zieleń (wym. 24×4,5x270cm) Cena: 159,99 zł/szt.

Panel bambusowy

Panel bambusowy

Save
Save
Save